+90 533 957 61 58 iletisim@turkiyecilingir.com

Gaziemir Çilingir

İzmir Çilingir
Gaziemir Çilingir

İzmir Gaziemir Kurumsal profesyonel çilingir ve anahtarcı servisi. Güzevnli, Hızlı ve Kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.
Gaziemir’de kapıda kalma Durumunda bize uluaştığınız anda iki dakika içinde sizi çilingirle görüştürmüş oluyoruz.
Her çeşit Ev kapısı, oda kapısı ve bina dışkapılarının açımı ve tamir işleri bizim tarafımızdan yapılır. Oto Çilingiri ve oto anahtar çıkarma işlemleriniz ve sıfırdan anahtar yapma işlerinizin usta çilingirleirmiz tarafından yapılır. Kasa açma işlemleri ve kilit göbek değişimi garantili olarak yapılır.
Gaziemir çilingir hizmetimizde ev oto kasa İşyeri kilit arıza tamir servisimizde mevcuttur Ve Gaziemir İlçemizin her bolgesine her mahallesine ve her sokağına 25 sakikalık kısa bir sürede çilingir servisi sunmaktayız.
7/24 Çilingir çağrı merkezi 4440193 nolu telefonu arayarak Çilingir talep edebilirisniz.

Aktepe Mahallesi Çilingir,  Atatürk Mahallesi Çilingir,  Atıfbey Mahallesi Çilingir,  Beyazevler Mahallesi Çilingir,  Binbaşı Reşatbey Mahallesi Çilingir,  Dokuz Eylül Mahallesi Çilingir,  Emrez Mahallesi Çilingir,  Fatih Mahallesi Çilingir,  Gazi Mahallesi Çilingir,  Gazikent Mahallesi Çilingir,  Hürriyet Mahallesi Çilingir,  Irmak Mahallesi Çilingir,  Menderes Mahallesi Çilingir,  Sevgi Mahallesi Çilingir,  Yeşil Mahallesi Çilingir,  Zafer Mahallesi Çilingir,

Leave a reply

Scroll to Top
Call Now ButtonAra Çilingirci