+90 533 957 61 58 iletisim@turkiyecilingir.com

Aydın Çilingir

Aydın Çilingir
Aydın Anahtarcı

Türkiye geneli olan hizmet servisimiz kurumsal ve güvenli çilingirlerimizle 7/24 hizmet ve kilit göbek ve kapı arıza ları giderilir her türlü kilit çeşitlerimiz mevcut olup hok ve iti kilidinde teknik servisi olduğumuzu belitiriz. Güvenli bir şekilde kapinizi açtirmak isterseniz zarar verilmeden bizi aramanız kafi. Numaramız: 4440193 ve resimdeki cep telefonlarıdır.

Kısa Bilgi: Aydın, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirminci şehri. 2015 itibarıyla 1.053.506 nüfusa sahiptir. Ege Bölgesi’nde yer alan, turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerdendir. Ege Denizi’ne kıyısı vardır. Didim ve Kuşadası Türkiye’nin iki önemli turizm merkeziyle turizm potansiyeli yüksek bir ildir. Plaka kodu 09’dur. Aydın, Türkiye’nin ilk demiryolu kurulan şehridir. Aydın’da çok sayıda tarihî eser bulunur. Türkiye’nin en uzun üçüncü tüneli, Türkiye Otoyolları üzerindeki en uzun ikinci tüneli burada bulunmaktadır. Nüfus bakımından Ege Bölgesi’nin İzmir ve Manisa’dan sonraki 3. büyük ilidir. İlde 17 ilçe bulunur.

Aydın İlçeleri:

Bozdoğan  Çilingir,  Buharkent  Çilingir,  Çine  Çilingir,  Didim  Çilingir,  Efeler  Çilingir,  Germencik  Çilingir,  İncirliova  Çilingir,  Karacasu  Çilingir,  Karpuzlu  Çilingir,  Koçarlı  Çilingir,  Köşk  Çilingir,  Kuşadası  Çilingir,  Kuyucak  Çilingir,  Nazilli  Çilingir,  Söke  Çilingir,  Sultanhisar  Çilingir,  Yenipazar Çilingir

aydında çilingir

aydın ili çilingir

aydın çilingir mustafa kemal paşa

aydın çilingir gemlik

aydın efeler çilingir

modern anahtarcı kurtuluş mahallesi, aydın merkez/aydın

fatih anahtarcı aydın

anahtarcı ali rıza aydın

 

Leave a reply

Scroll to Top
Call Now ButtonAra Çilingirci