+90 533 957 61 58 iletisim@turkiyecilingir.com

Acil Çilingir Servisi İstanbul Anahtarcı Ustası

acil-cilingir

Çilingir Ve anahtarcı Gereksimi Duyan Müşterilerimiz İçin bilgiler nsanların kapıda kaldığında acil olarak kapısını açtırma isteği duyar ve genelikle aceleci davranır bu nedenle yıllarıb verdiği tecrubeyle bu durumu anlıyor ev en hızlı şekilde kapnızda olmaya özen gösteriyoruz bizi için muşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir en yakın çilingir bilirizki işinde iyi olmayanı kimse kapısında evinde işinde istemez özel kasalarınız anahtar kaybı veya zamnasal aşınmadan dolayı veya şifre unutulma nedeni ile kapalı kalabilir insanlık hali herkesin başına gelen bir olaydır Böyle bir durumda uzam ekibimizle kasa acımı konusunda yanınızdayız Kasa Açımları sadece gündüz açılabilir lütfen geceleri kasa açımı için aramayınız. , arabasına giremediğinde veya çalıştıramadığında aklına gelen, çağrıldığında hızlı bir şekilde gelip en iyi hizmeti vermesi beklenen kişidir. Sizlere hızlı ve güvenilir çilingir hizmeti sağlamak için uzman kadromuzla beraber telefonunuzu bekliyoruz!

Siz değerli müşterilerimiz kapıda kalma veya kilit değişimi ihtiyacı doğan durumlar da 7/24 hizmet ile bizlere haftanın her günü, günün her saati ulaşabilirsiniz.

acil-cilingir
acil-cilingir

İsteyen her müşterimize telefon görüşmesi esnasında detaylı ücret, malzeme ve hizmet bilgisi vermekteyiz akabinde isteğiniz üzere size yardımcı olacak Çilingir usatamızla görüştürerek en kısa zanada kapınız da olamyı hedefliyoruz. Kapıda kaldığınız da ve ya anahtarlarınızı kaybettiğiniz de sizlere en iyi hizmeti vermeyi istediğimiz için yollardır vermiş oluğumuz hizmetlerden dolayı uzman ekibimiz sertifikalı çilingirlerden oluşmaktadır. Birçok kapı açma yöntemi ile birlikte kapınızın çilingir kilit modeline göre açım teknikleri uygulanmaktadı burda ki ana amacımız kapılarınıza zarar vermeden kapıda kalma durumunuzu çözmek. Amacımız sadece kapıyı açmak değil açım esnasında kapınıza zarar vermeden işlemi gerçekleştirmek bizim için önemlidir. Kurumsal vizyonumuz dan dolayı işçilik garantisi vermekteyiz. Hizmetimizden yararlanan muşterilerimiz daha sonra başka bir sorunla karşılaşmanız da tekrar ulaşabilme garatisi veriyoruz.

Anahtar kopyalama işlemleriniz sadece gündüz saatlerinde olmaktadır, kilit satın alımı durumları gün içerisinde veya gece takılması ile birlikte sıparişte bulunup fiyat bilgisi akabilirsiniz, elektronik & akıllı kilitler ile ilgili hem bilgi sahibi olmak hem de satın almak istediğinizde sizlere en iyi hizmeti sağlayacak olan en yakın anahtarcıya yönlendiririz.
Ayrıca Firmamızın Kilit koruma sitemi ile kendinizi ve sevdikleriniz güven altina almak isterseniz patentli ürünümüz Engelset Hakkında bilgi edinmek için bizi 444 0 193 nolu merkezi numaramızdan arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kurumsal firma anahtarcı farkını yaşamak için bizi tercih etmenizi sizin ve sevdiklerinizi için daha önemlidir.. nedeni bize her an ulaşabileceğiniz merkezimize 24 saat ulaşma sorun doldugunda geri dönüş sağlama ve aldığınız işten geri dönüş mennuniyet aramalarımızla kaliteden ödün vermiyoruz.
Son Olarak Belitmemiz gerekn çok öenmli bir konuda korsan Çilingirler seyyar olarak çalışan hic bir belgeye sahip olmayan internet üzerinde reklam verip çilingir hizmeti veren emek hırsılarına güvenmeyin kapıda kalmanızı fırsat bilrek kapınıza yapilan işlemlerle aslında hırsızlık durumu ile de karşı karşya kalabilirsiniz.
Emek hırsılığı yapıp işinde sahtecilik yaparak zaten hırsılık yapmış olan bir kişiye sanırım sizde güvenmezsiniz.

Leave a reply

Scroll to Top
Call Now ButtonAra Çilingirci